>

مایلستون های آموزش و پژوهش در تزئینات داخلی

از زمانی که عزیزان هیئت مدیره اتحادیه تزئینات ساختمان تهران بنده را به کمیسیون آموزش و پژوهش دعوت کرده اند و اعضای محترم این کمیسیون مفتخرم کردند تا به نمایندگی از آنها توفیق ریاست این کمیسیون را داشته باشم و خدمتگزار اعضای محترم این اتحادیه باشم به این موضوع می اندیشیدم که چه مایلستون هایی را باید برای توسعه و پیشرفت آموزشی در این اکوسیستم ایجاد کنیم ؟

ردی یا گروهی تیم باعث رسیدن به آن و بازگشایی اش خواهد شد .

با درک تعریف کوتاه از کلمه بسیار مهم مایلستون می خوام به این موضوع بپردازم که یبرای درک منظور بنده ، ابتدا در یک جمله کلمه مایلستون را تعریف می کنم :

مایلستون (Milestone) یعنی چه :  نقاط اصلی پیشرفت پروژه را در مسیر رسیدن به هدف انتهایی را مایلستون می نامند  که نتیجه‌ی تلاش‌های فکی از دلایل اینکه بعضی از تیم ها در مدت زمان طولانی قادر به تحقق و اتمام هدف گذاری های پیش بینی شده نمی باشند به این بر میگردد که در مسیر این هدف گذاری ها مایلستون هایی را قرار نداده اند .

 

ما درکمیسیون آموزش و پژوهش این اتحادیه از ابتدای فعالیت به تمامی این موارد فکر کرده و در اولین روزها برنامه ریزی هایی را انجام داده و پیشنهادات اعضای محترم کمیسیون را بررسی کرده و در نتیجه با برآورد مدت زمان برگزاری جلسات تا انتهای دوره ، مشخص نمودن برنامه های تایید شده در کمیسیون، توان اجرایی اتحادیه و همینطور میزان استقبال اعضای محترم مایلستون هایی را برای خودمان ایجاد کردیم  .

 

بازدید هایی که از دیگر اتحادیه های صنفی تدارک دیده شده و در اولین قرار از دپارتمان آموزش اتحادیه ساعت تهران بازدیدی انجام شد که بسیار سودمند و باعث رشد خود اعضای این کمیسیون و مخصوصا شخص بنده شد که تمام توان خود را برای رشد و تعالی در حوزه آموزش و پژوهش این اتحادیه قرار بدهم.

قطعا دیگر اعضای محترم اتحادیه که در کمیسیون های مختلف حضور دارند با چالش های بسیار زیاد و سخت متناسب با حوزه فعالیت خودشان روبرو هستند که بنده اعلام میکنم که قدردان همه این عزیزان هستم و با این متن اصلا درصدد این نیستم که ارزش عملکرد آن عزیزان را کم کرده و فعالیت این کمیسیون را پر رنگ تر کنیم  اما اعتقاد همه اعضای این کمیسیون در این است که با ایجاد تعامل بیشتر و ارتباطات بهتر اولین تاثیر مثبت را باید در بین دیگر کمیسیون ها ایجاد کنیم تا از عملکرد  یکدیگر لذت برده وخوشحال بشویم .

در انتهای این متن به جلسه ای که اولین تعامل بخش بازرگانی با این کمیسیون بود می پردازم و در اولین جلسه مفتخریم میزبان یک تیم موفق و متخصص وارد کننده که تحصیلات آکادمیک و تجربه جذابی را در صنعت کاغذ دیواری دارند داشته باشیم و تعاملات و معاشرت با این عزیزان به سه سرفصل پیشنهادی از سوی مهمانان ختم شد .

  • پرداختن به تعامل بیشتر با حوزه دانشگاهی برای رشد و توسعه دانش تخصصی این صنف
  • ایجاد نرم افزار تخصصی برای اکوسیستم تزئینات ساختمان
  • رنکینگ و ایجاد طبقه بندی واحد های صنفی

گرچه هر سه موضوع فوق در برنامه های پیش بینی شده اعضای کمیسیون وجود داشته است ولی شنیدن این موارد از زبان خود اعضای صنفی به عنوان پیشنهاد و خواسته های عزیزان بسیار ارزشمند است و امیدوارم که در این صنعت هر روز شاهد حضور افراد متخصص باشیم .

بنده به عنوان مدیرعامل اف پی دی گروپ که مالک برند پارکت داچ فلور است اعلام می دارم که در قالب یک بخش خصوصی در کنار دیگر اعضای صنفی تمام تلاش خود را برای رشد ، توسعه دانش وبالابردن سطح تجربه این صنف انجام داده و حضور داشته باشم تا باعث تحقق این موارد باشیم  .

 

 

بر همین اساس نیز حامی برگزاری چهار کارگروه تخصصی فروش ، بازاریابی ، توسعه کسب و کار و مشتری مداری که در خود اتحادیه برگزار می گردد هستیم و امیدواریم تا بتوانیم قدم کوچکی برداشته و یکی از مایلستون های در نظر گرفته شده را نیز باز کنیم  .

 

DUTCH FLOOR TO INDEX 2023 DUBAI