>

ویکی کلین ، اولین نشریه تخصصی نظافت صنعتی

ویکی کلین نام آشنایی از ابراهیم است که به گفته و استناد خود این نشریه به عنوان اولین نشریه تخصصی نظافت صنعتی در ایران شناخته می شود .

از این نشریه تاکنون 34 شماره منتشر شده است و اینکه مجموعه ای تا این اندازه به سرفصل نظافت صنعتی پرداخته و توانسته مخاطب خود را همراه نگاه دارد ، اقدام بسیار جسورانه و سختی است که لازم می دانیم به عنوان یک شرکت فعال در صنعت فلورینگ از اکوسیستم دکوراسیون داخلی ساختمان و تولید کننده پارکت داچ فلور از اقدامات ویکی کلین و مجموعه معظم ابراهیم تشکر کرده و قدردانی کنیم .

دیگر اقدامی که این نشریه انجام داده و قابل ستایش است ، فعالیت در موضوع آموزش مربوط به نظافت صنعتی بوده و وقتی هر کدام از شماره های آن را مطالعه میکنید با یک مجموعه زیبا که دارای هارمونی مخصوصی در نوع خود می باشد ، روبرو می شود .

سخن سردبیر را که مطالعه میکنید به راحتی متوجه نگرش ارزشمند جناب احمد شاهوند شده و پی به این می برید که با مخاطب خود در حال گفتگوی سریالی است و مخاطب را خوب شناخته و او را درگیر موضوع نگارش شده خودش میکند و این که فقط یک نوشته و مطلب تیپ شده از قبل را انتخاب کرده باشد را در ویکی کلین نخواهید دید .

نگاه بین المللی اخبار مربوط به نظافت صنعتی یک بخش جذاب دیگر ویکی کلین است که ما در این نشریه شاهد هستیم  .

اخبار روز و اتفاقاتی که در آن ویکی کلین حضور پررنگ داشته ، بخش دیگر جذاب در کنار دیگر بخش های نشریه ویکی کلین است و در شماره 34 این نشریه همراهی و حضور ویکی کلین در نهمین سال برگزاری همایش IRAN  RETAIL AWARDS   را می بینیم  که در پنجم خرداد ماه سال جاری برگزار شده و مجموعه اف پی دی به عنوان مالک برند پارکت داچ فلور نیز در این مراسم حضور داشته و شرکت کرده بود  .

 

 

مقالات علمی نیز ، همانطور که اعلام کرده بودیم یک اتفاق جذاب دیگر در ویکی کلین است ، شاید بعد از پاندمی کرونا مطالعه مقالات و مطالب علمی در حوزه نظافت تخصصی محبوبیت و متقاضی بیشتری پیدا کرده باشد ولی این نیاز از ابتدا وجود داشته و پاندمی توانست به ما نشان بدهد که چقدر بهداشت محیط مهم است .

 

 

ما در برند پارکت داچ فلور تولیدات خودمان را با مشخصات فنی بروز جهانی تولید کرده ایم تا بتوانیم در مسیر اقدامات بهداشت و نظافت تخصصی در منزل و نظافت صنعتی در محیط های تجاری ، اداری هیچگونه آسیبی نبیند و کلیه پارکت های تولید شده با برند داچ فلور به دلیل وجود لایه اورلی با برند لیگنا که معتبرترین برند جهانی است در برابر نظافت های صنعتی و خانگی بسیار مقاوم می باشند  .

در نسخه 34 ویکی کلین یک اتفاق جذاب دیگری نیز مشاهده شده است که آن هم انتشار مطلبی از پروژه معظم و ساختمانی برج بین الملل تهران را مشاهده می کنیم .

آقای مهندس حمید امیرسمساری مدیریت عامل گروه اف پی دی  که تا سال 1388 به عنوان مدیر دپارتمان فناوری اطلاعات شرکت بین المللی توسعه ساختمان که مالک و سازنده اصلی این برج می باشد در این سمت فعالیت داشته است ، از دیدن اخبار و مطالعه موارد و پرداختن به تاریخچه برج بین الملل تهران بسیار لذت برده و اعلام میکنم که اگر مدیران این مجموعه فقط خاطرات دوران فعالیت خودشان را یادداشت کنند به عنوان یک کورس تخصصی آموزشی برای حوزه معماری و عمران قابل تدریس و دریافت تجربه است .

تقریبا بر اساس حضور و تلاش عزیزان بسیار زیادی در مسیر ساخت برج بین الملل تهران امروز شاهد این برج قدرتمند که به نوعی بعد از برج آزادی و برج میلاد نمادی از شهر تهران است می باشیم  .

اینکه در ویکی کلین ما شاهد این نیستیم که به هر شکلی یک تبلیغ خارج از سطح کیفی ویکی کلین قرار گرفته باشد به خودی خود  دلیلی از یک مدیریت حرفه ای در شکل گیری هر شماره می باشد و این کار آسانی نیست و به عنوان متخصصی در صنعت بازاریابی و فروش لازم است اعلام کنیم که این درک موقعیت اصلی کنونی و شناسایی آینده ویکی کلین توسط اعضای نشریه است .

مجموعه اف پی دی به عنوان مالک برند پارکت داچ فلور توانسته است با سابقه نزدیک به سه دهه حضور برند داچ فلور در داخل کشور پارکت لمینت استاندارد و درجه یک را در بروزترین و جدیدترین  خط تولید پارکت در کشور و شهر تبریز و با کیفیت ترین متریال و مواد اولیه تولید کند .

 

ما در داچ فلور از اقدامات شایسته ویکی کلین تشکر کرده و از تهیه ، تولید و انتشار و ارسال نسخه چاپی این مجله به این مجموعه کمال تشکر را داریم و ضمن خسته نباشید اعلام میکنیم که با این مقاله در صدد هستیم که به سبک خودتان و به قلم از شما تشکر کنیم و بدانید که ما از حامیان شما می باشیم .