>

حضور مدیران داچ فلور در دورهمی اس تیمی ها

فعالیت های استارتاپی و نو آوری در محصولات همیشه جزو اهداف و سیاست های گروه تولیدی داچ فلور می باشد  .

اینکه بتوانیم همگام با علم روز در تمامی حوزه های فعالیت دکوراسیون ساختمان حرکت کنیم .

در روز گذشته ، اول تیرماه 1402 آقای  مهندس حمید امیرسمساری به عنوان مدیرعامل گروه اف پی دی  و  نماینده از طرف  داچ فلور  در دورهمی تخصصی اس تیم حضور داشت.

 

 

برای اینکه بخواهید اس تیم را بهتر و بیشتر بشناسید کافی است که از طریق این لینک آنها را دنبال کنید  .

ما در این دورهمی به عنوان یک گروه تولیدی که درصدد است تا تعاملات فناوری ، حوزه دکوراسیون ساختمان ، بازاریابی و فروش  را رشد و گسترش بدهد حضور یافتیم و به عنوان یک بخش خصوصی آماده همکاری با تیم های تخصصی حوزه فناوری و پژوهشی هستیم .

در جلسه روز گذشته مدیران این مجموعه پیش نیازهای همکاری را عنوان کردند و مهمترین موضوع مورد نیاز کنونی را در مدیریت بازار داد و ستد محصول تولیدی را  اعلام نمودیم  .

 

پارکت داچ فلور به عنوان یک محصول تخصصی حوزه فلورینگ با بالاترین کیفیت و متریال در بهترین خط تولید داخل کشور در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز تولید می شود  .

از آنجایی که خط تولید این محصول توسط کارخانه ای تولید می شود که در این صنعت پیشگام فناوری است ما رسالت خود می دانیم که به همین شکل نیز در کنار تیم های تخصصی فعالیت داشته و از راهنمایی افراد متخصص استفاده ببریم و همکاری با نیروی متخصص جزو برنامه های ما هست.

 

شما اگر در این لحظه با خواندن مطلب هنوز با محصولات ما آشنا نشده اید و مطلع نیستید از طریق این لینک می توانید پارکت لمینت داچ فلور و داستان تولید آن را بخوانید  .

 

 

اگه گزارش نمایشگاه ایندکس دبی رو مطالعه نکردی